Uzm.Dt. Özge KÖY

UzmanlıkErciyes Üniversitesi Periodontoloji

Eğitimİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği

İş günüSalı-Cuma

Uzm.Dt. Özge KÖY

1989 yılında Gebze’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Leyla Atakan İlköğretim okulunda tamamlamıştır. 2008 yılında İzmit Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 2008-2013 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin’de lisans eğitimi almıştır. Lisans eğitiminde Agresif Periodontitis üzerine tezini çalışmıştır. 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Periodontoloji Anabilimdalı’nda uzmanlık eğitimine başlamış, L-ARJİNİN, L-GLUTAMİN VE HİDROKSİ METİL BÜTİRAT İÇERİKLİ BESLENME ÜRÜNÜ UYGULAMASININ YARA İYİLEŞMESİ ÜZERİNE ETKİLERİNİN İNCELENMESİ konulu tezini sunarak 2019 yılında eğitimini başarıyla tamamlamış ve phd pds ünvanını almaya hak kazanmıştır. Uluslararası birçok kongrede sözlü ve poster bildirileri bulunmakla birlikte Osseder, İti ve Aim Academy üyelikleri bulunmaktadır.

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu

Kliniğimiz Hafta içi Her Gün 11:00 – 17:00 Saatleri Arasında Gerekli Tüm Önlemleri Alarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Değerli hastalarımız,
Covid-19 pandemisi nedeniyle sizlerin sağlığını korumak için lütfen enfeksiyon kurallarına uyalım

1- Lütfen kliniğe gelirken ve klinik içerinde bekleme alanlarında maske ve eldiven kullanalım.Girişte galoş giyelim,el antiseptiklerini kullanalım.
2- Sosyal mesafe kurallarına uyalım,bekleme salonunda diğer hastalarla ve personelle aramızda en az 1 metre olacak şekilde bekleyelim.
4- Hamileler,65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız sağlığınız açısından acil olmayan durumlarda lütfen tedavinizi ileri bir tarihe erteleyelim.
5- Kliniğimizde sizlerin sağlığı açısından reşit olmayan ve bakım gerektirmeyen hastalar hariç refakatçi kabul edilmeyecektir.
6- Tedaviler randevulu bir şekilde yapılacak olup,randevulara azami özen gösterelim.
7- Hastalarımıza girişte ateş ölçümü yapılacak olup,covid-19 pandemisi ile ilgili onam alınacaktır.İzin vermeyen hastalarımız tedaviye alınmayacaktır.
8- Öksürük,hapşırık gibi durumlarda ağzımızı tek kullanımlık kağıt mendil/havluyla kapatalım.Ellerimizi yıkayalım,el antiseptiklerimizi kullanalım.
9- Bekleme salonunda sizlere gazete,dergi ve ikramlarda bulunamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.
Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

#ÖzelMaviAğızveDişSağlığıPolikliniği