Dr.Dt. Ahmet ASLAN

Uzmanlık İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti

Eğitimİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği

İş günüÇarşamba-Cumartesi

Dr.Dt. Ahmet ASLAN

1975 yılında Kuveyt’te doğmuştur.2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Diş hekimi olarak iki yıl çalıştıktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. 2011 yılında ‘Laboratuar ve sanal ortamda hazırlanan cerrahi splintlerin güvenilirliliğinin karşılaştırılması’ doktora tez başlıklı tezini vererek ortodonti uzmanı unvanı almaya hak kazanmıştır (phD). 2016-2017 YILINDA Beykent Üniversitesi’nde yardımcı doçent olarak çalışmıştır. Türk Ortodonti Derneği , World Federation of Orthodontics (WFO) ve American Association of Orthodontics (AAO) kuruluşlarının aktif üyesidir.2013 yılından itibaren Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ortodonti uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu

Kliniğimiz Hafta içi Her Gün 11:00 – 17:00 Saatleri Arasında Gerekli Tüm Önlemleri Alarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Değerli hastalarımız,
Covid-19 pandemisi nedeniyle sizlerin sağlığını korumak için lütfen enfeksiyon kurallarına uyalım

1- Lütfen kliniğe gelirken ve klinik içerinde bekleme alanlarında maske ve eldiven kullanalım.Girişte galoş giyelim,el antiseptiklerini kullanalım.
2- Sosyal mesafe kurallarına uyalım,bekleme salonunda diğer hastalarla ve personelle aramızda en az 1 metre olacak şekilde bekleyelim.
4- Hamileler,65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız sağlığınız açısından acil olmayan durumlarda lütfen tedavinizi ileri bir tarihe erteleyelim.
5- Kliniğimizde sizlerin sağlığı açısından reşit olmayan ve bakım gerektirmeyen hastalar hariç refakatçi kabul edilmeyecektir.
6- Tedaviler randevulu bir şekilde yapılacak olup,randevulara azami özen gösterelim.
7- Hastalarımıza girişte ateş ölçümü yapılacak olup,covid-19 pandemisi ile ilgili onam alınacaktır.İzin vermeyen hastalarımız tedaviye alınmayacaktır.
8- Öksürük,hapşırık gibi durumlarda ağzımızı tek kullanımlık kağıt mendil/havluyla kapatalım.Ellerimizi yıkayalım,el antiseptiklerimizi kullanalım.
9- Bekleme salonunda sizlere gazete,dergi ve ikramlarda bulunamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.
Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

#ÖzelMaviAğızveDişSağlığıPolikliniği