KALİTE POLİTİKAMIZ
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, modern yapısıyla, çağdaş ileri teknoloji alt yapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum hedefiyle aşağıda belirtilen ‘’ Kalite Politikası’ ’nı benimseyerek hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet standardizasyonu oluşturularak sağlıkta ulusal kalite sistemini kurmak amacıyla oluşturulan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS)doğrultusunda hizmet verilmesi.
Verilen hizmetlerin tıbbi etik kurallarına uygun, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı ve SKS ‘ de belirtilen Hasta memnuniyeti, hasta hakları ve stratejik hedeflere uygun sunulması.
Uluslararası standartlarda ağız ve diş sağlığı hizmetini toplumun her kesimine yaygın olarak sunulması, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli arttırılmasının sağlanması ve hasta haklarının korunması.
Şeffaf Yönetim anlayışı ve sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen, çalışan memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla hizmet üretilmesi ve çalışanlara katılımcı, gelişmeye açık ve eğitim olanakları ile donatılmış çalışma barışının da eş zamanlı olarak sağlandığı ideal bir çalışma ortamın sağlanması.
Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde, çevreye duyarlı ve çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklerin ilgili tüm gereklerinin yerine getirilmesinin sağlanması. El – ağız hijyeni, sigara ile mücadele gibi toplumsal sosyal sorumluluk konularında hasta ve hasta yakınlarını bilgilendiren ve farkındalık oluşturulmasına yönelik etkinlik ve tanıtımların yapılması.
Hasta memnuniyeti, çalışan memnuniyeti öncelikli olmak üzere SKS ile belirlenen stratejik hedeflerin performanslarının ölçülerek ve bu ölçümlere göre iyileştirme faaliyetlerinin planlanması ve sürdürülmesi.
Teknolojik yeniliklerin, bilimsel ve yönetsel gelişmelerin sürekli takip edilerek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın hizmetine / bilgisine sunulması.
Bu politikalar doğrultusunda merkezimiz KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, şartlarına uygun şekilde çalışarak sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların sorumluluğundadır.

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu