Uzm.Dt. AYŞENUR TANIDIR

UzmanlıkGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Ağız ve Çene Cerrahisi

EğitimHacettepe Diş Hekimliği

İş günüÇarşamba-Cuma-Cumartesi

Uzm.Dt. AYŞENUR TANIDIR

1987 de Kocaeli’nde doğan Ayşenur Tanıdır,2005’te 24 Kasım Anadolu Lisesi’nden 2010 da Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2015 ‘te Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Ağız ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında uzmanlığını bitirmiştir. 2015-2017 yılları arasında sırasıyla Tekirdağ Ağız Diş Sağlığı Merkezinde ve Derince Ağız Diş Sağlığı Merkezinde hizmet verdikten sonra uzman diş hekimi olarak 2018 yılından itibaren Özel Mavi Diş Sağlığı Polikliniğinde göreve başlamıştır. Yabancı dili İngilizcedir. Uzmanlık ilgi alanları gömülü, komplike veya sürmüş dişlerin çekimi, ağız, çene ve yüz bölgesi enfeksiyonu tıbbi ve cerrahi tedavisi, diş kökenli kemik içi lezyonların tedavisi, çene kist ve tümörleri, çene biyopsisi, yumuşak ve sert doku düzenlemeleri, dental implant uygulamaları, çene kırıkları ve botoxtur.

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu

Kliniğimiz Hafta içi Her Gün 11:00 – 17:00 Saatleri Arasında Gerekli Tüm Önlemleri Alarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Değerli hastalarımız,
Covid-19 pandemisi nedeniyle sizlerin sağlığını korumak için lütfen enfeksiyon kurallarına uyalım

1- Lütfen kliniğe gelirken ve klinik içerinde bekleme alanlarında maske ve eldiven kullanalım.Girişte galoş giyelim,el antiseptiklerini kullanalım.
2- Sosyal mesafe kurallarına uyalım,bekleme salonunda diğer hastalarla ve personelle aramızda en az 1 metre olacak şekilde bekleyelim.
4- Hamileler,65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız sağlığınız açısından acil olmayan durumlarda lütfen tedavinizi ileri bir tarihe erteleyelim.
5- Kliniğimizde sizlerin sağlığı açısından reşit olmayan ve bakım gerektirmeyen hastalar hariç refakatçi kabul edilmeyecektir.
6- Tedaviler randevulu bir şekilde yapılacak olup,randevulara azami özen gösterelim.
7- Hastalarımıza girişte ateş ölçümü yapılacak olup,covid-19 pandemisi ile ilgili onam alınacaktır.İzin vermeyen hastalarımız tedaviye alınmayacaktır.
8- Öksürük,hapşırık gibi durumlarda ağzımızı tek kullanımlık kağıt mendil/havluyla kapatalım.Ellerimizi yıkayalım,el antiseptiklerimizi kullanalım.
9- Bekleme salonunda sizlere gazete,dergi ve ikramlarda bulunamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.
Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

#ÖzelMaviAğızveDişSağlığıPolikliniği