Dr. Dt. Emin ALTİTİ

Uzmanlıkİstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji

EğitimGazi Üniversitesi Diş Hekimliği

İş günüPazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

Dr. Dt. Emin ALTİTİ

1975 yılında Ürdün’de doğdu. 1993 yılında Zied İbn El Hattab lisesinden,2003 yılında da Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2003-2005 yılları arasında Ürdün Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin Diş Hekimliği Fakültesinde görev aldı.2005 yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji Anabilim Dalında doktora programına başladı. Doktora eğitimi sırasında uygulamalı klinik  eğitimlerin yanı sıra mikrobiyoloji, implant ve lazer alanlarında da çalışmalar yaptı.2011 yılında ‘Agresif periodontitisli hastalarda Nd:yag lazerin etkinliğinin araştırılması’ isimli doktora tezini sunarak mezun oldu. Phd ve Periodontoloji uzmanı unvanı almaya hak kazandı. Avrupa Periodontoloji Federasyonu Türk Diş Hekimleri Birliği ve Türk Periodontoloji Derneği üyesidir. 2011 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucularından aynı zamanda ortağı olarak devam etmektedir. Dr.Dt.Emin ALTİTİ iyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. Yurt dışı ve yurt içi olmak üzere kongreleri sıklıkla takip etmektedir. Profesyonel meslek ilgi alanları periodontal hastalıkların tedavisi, dental implantoloji, estetik diş hekimliği, periodontal plastik cerrahi, yönlendirilmiş doku/kemik rejenerasyonu, sistemik- periodontal plastik cerrahisi ve dijital diş hekimliğidir. Halen Özel Mavi Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde diş hekimi ve mesul müdürlük görevini devam ettirmektedir.

 

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu

Kliniğimiz Hafta içi Her Gün 11:00 – 17:00 Saatleri Arasında Gerekli Tüm Önlemleri Alarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Değerli hastalarımız,
Covid-19 pandemisi nedeniyle sizlerin sağlığını korumak için lütfen enfeksiyon kurallarına uyalım

1- Lütfen kliniğe gelirken ve klinik içerinde bekleme alanlarında maske ve eldiven kullanalım.Girişte galoş giyelim,el antiseptiklerini kullanalım.
2- Sosyal mesafe kurallarına uyalım,bekleme salonunda diğer hastalarla ve personelle aramızda en az 1 metre olacak şekilde bekleyelim.
4- Hamileler,65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız sağlığınız açısından acil olmayan durumlarda lütfen tedavinizi ileri bir tarihe erteleyelim.
5- Kliniğimizde sizlerin sağlığı açısından reşit olmayan ve bakım gerektirmeyen hastalar hariç refakatçi kabul edilmeyecektir.
6- Tedaviler randevulu bir şekilde yapılacak olup,randevulara azami özen gösterelim.
7- Hastalarımıza girişte ateş ölçümü yapılacak olup,covid-19 pandemisi ile ilgili onam alınacaktır.İzin vermeyen hastalarımız tedaviye alınmayacaktır.
8- Öksürük,hapşırık gibi durumlarda ağzımızı tek kullanımlık kağıt mendil/havluyla kapatalım.Ellerimizi yıkayalım,el antiseptiklerimizi kullanalım.
9- Bekleme salonunda sizlere gazete,dergi ve ikramlarda bulunamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.
Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

#ÖzelMaviAğızveDişSağlığıPolikliniği