Dt. Meltem Gökdemir

EğitimMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği

İş günüPazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

Dt. Meltem Gökdemir

Diş hekimi Meltem Gökdemir 1989 yılı Kocaeli doğumludur. Lise öğrenimini 2007 yılında Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.2012 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde yüksek lisans eğitimini alarak mezun olmuştur. Bitirme tezi olarak ‘Oral kanser vakalarında tükürük analizi’ adlı çalışmayı yayınlamıştır. Mezuniyetinden itibaren Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Mesleki açıdan diğer tüm konular yanında anterior diş dolguları, estetik dolgular, porselen lamine, dişlerin kök kanal tedavisi gibi alanlarla özellikle ilgilenmektedir. Güncel gelişimlerden haberdar olabilmek için çeşitli kurs seminer ve konferansları takip etmektedir. Evli ve bir kız çocuğu sahibidir. Yabancı dili İngilizcedir.

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE

Bizi Hemen Arayın

Bizi Hemen Arayın

+90 262 311 5 111

info@ozelmavidis.com

Randevu Formu

Randevu Formu

Kliniğimiz Hafta içi Her Gün 11:00 – 17:00 Saatleri Arasında Gerekli Tüm Önlemleri Alarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Değerli hastalarımız,
Covid-19 pandemisi nedeniyle sizlerin sağlığını korumak için lütfen enfeksiyon kurallarına uyalım

1- Lütfen kliniğe gelirken ve klinik içerinde bekleme alanlarında maske ve eldiven kullanalım.Girişte galoş giyelim,el antiseptiklerini kullanalım.
2- Sosyal mesafe kurallarına uyalım,bekleme salonunda diğer hastalarla ve personelle aramızda en az 1 metre olacak şekilde bekleyelim.
4- Hamileler,65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız sağlığınız açısından acil olmayan durumlarda lütfen tedavinizi ileri bir tarihe erteleyelim.
5- Kliniğimizde sizlerin sağlığı açısından reşit olmayan ve bakım gerektirmeyen hastalar hariç refakatçi kabul edilmeyecektir.
6- Tedaviler randevulu bir şekilde yapılacak olup,randevulara azami özen gösterelim.
7- Hastalarımıza girişte ateş ölçümü yapılacak olup,covid-19 pandemisi ile ilgili onam alınacaktır.İzin vermeyen hastalarımız tedaviye alınmayacaktır.
8- Öksürük,hapşırık gibi durumlarda ağzımızı tek kullanımlık kağıt mendil/havluyla kapatalım.Ellerimizi yıkayalım,el antiseptiklerimizi kullanalım.
9- Bekleme salonunda sizlere gazete,dergi ve ikramlarda bulunamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.
Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

#ÖzelMaviAğızveDişSağlığıPolikliniği